Wynajem lawet

Tutaj jesteś: strona główna / wynajem lawet

Laweta Bielsko

Laweta Bielsko +48 506 112 112

Firma Inter Jet – oferuje Państwu wynajem lawet oraz transport samochodów na terenie całego kraju oraz Unii Europejskiej. Świadczymy usługi w zakresie transportu pojazdów całych jak i powypadkowych. Istnieje możliwość wynajmu lawety z kierowcą bądź bez. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h / dobę. Oferujemy nowoczesny sprzęt, miłą i fachową obsługę oraz konkurencyjne ceny. Nasze auta posiadają profesjonalną zabudowę i pełne wyposażenie zabezpieczające samochody podczas przewozu. Są dostosowane w pełni do transportu na terenie całej Unii Europejskiej.

Gdy na drodze doznasz wypadku lub awarii skontaktuj się z nami! Oferujemy lawetę dostępną przez całą dobę. Niezależnie do pory dni lub nocy możesz do nas zdzwonić, a stawimy się błyskawicznie w pełnej gotowości do udzielenia ci pomocy na drodze.

Dysponujemy lawetą oraz mechanikiem dzięki którym możemy przewieźć uszkodzony samochód na wskazany parking, czy do warsztatu, jak i usunąć usterkę na drodze, o ile jest to możliwe.

Zapewniamy atrakcyjny cennik usług, który nie zbije Cię z nóg. Nasze pogotowie drogowe obsługuje również assistance w ramach ubezpieczenia auto casco. Wystawiamy faktury oraz dokumenty dla ubezpieczalni.

Laweta z kierowcą lub bez

Nasza firma Inter Jet zajmuje się pomocą drogową oraz usługami pochodnymi. Działamy w trybie pogotowia, co za tym idzie dostępni jesteśmy pd telefonem non stop. Z naszej oferty skorzystać można zarówno w wypadku nagłej potrzeby, holowania z drogi, jak i na okoliczność przewiezienia samochodu lawetą do warsztatu, czy też sprowadzenia auta zza granicy. W naszej firmie pracują osoby kompetentne, które są w stanie na odległość, udzielić praktycznych wskazówek, a na miejscu usunąć awarie bez potrzeby holowania.

Grono klientów, którzy są zadowoleni z naszych usług i wystawili nam pozytywne referencje wciąż się poszerza. Mając doświadczenie w świadczeniu usług które wchodzą w zakres pomocy drogowej oferujemy pomoc poszkodowanym oraz usługi bezgotówkowe w ramach ubezpieczenia.

Jesteśmy firmą o solidnej pozycji na rynku, współpracujemy z dużymi firmami, obsługujemy floty pojazdów, jednak nie zbywamy klientów indywidualnych. Pomagamy na miarę naszych możliwości o oczekiwań klienta.

Laweta wypożyczona w naszej firmie, to komfort i bezpieczeństwo w konkurencyjnej cenie.